• Taze
Pembe Tırnak Daldırma Tozu 1 Ons (vitamin eklendi) I. B. N Akrilik Daldırma Tozu DIY Manikür, UV LED Lamba Gerekmez (DIP 004)

Pembe Tırnak Daldırma Tozu 1 Ons (vitamin eklendi) I. B. N Akrilik Daldırma Tozu DIY Manikür, UV LED Lamba Gerekmez (DIP 004)

₺ 0.00

Folyoyu çıkarın ve kütikül itici ile çıkarın. çiviyi hazırla ve temizle.Tırnak sanat severler için en iyi DIY ürünü, UV jel tırnaklar, akrilik tırnaklar, doğal tırnaklar vb.Adım 5, aktivatörü kuru daldırma tozuna uygulayın, 1 dakika bekleyin ve tırnak yüzeyini hafifçe dosyalayın (tırnak şeklini şekillendirin).No koku yüksek kaliteli pigment tozu, karışıklık içermez ve UV LED tırnak kurutucusuna gerek yoktur.Adım 2, daha sonra tüm çiviye bir kat Baz kat uygulayın.Ile iyi çalışır.Zarif paketi, eşi için mükemmel bir hediye, kız arkadaşı, kadın arkadaşlar ve böylece. Yaklaşık 10-15 dakika bekleyin.(genel olarak konuşursak, çivileri iki kez batırmamız/iki kez daldırma tozu uygulamamız gerekir).Güçlü ve dayanıklı (2-3 hafta uzun ömürlü). [Nasıl Kullanılır]Adım 1.Miktar : 1 x Dıp powder.Adım 5, aktivatörü kuru daldırma tozuna uygulayın, 1 dakika bekleyin ve tırnak yüzeyini hafifçe dosyalayın (tırnak şeklini şekillendirin) Adım 6, 1 kat parlak üst kat uygulayın, hepsi bitti! [Nasıl Kaldırılır] Adım 1. Üst kat dosyalamak için bir tırnak törpüsü kullanın.Net ağırlık : 1 ons / 28g. çiviyi hazırla ve temizle.No koku yüksek kaliteli pigment tozu, karışıklık free.(genel olarak konuşursak, tırnakları iki kez daldırmamız/daldırma tozunu iki kez uygulamamız gerekir) Adım 4, fazla tozu tırnak tozu fırçasıyla çıkarın. Jel tırnak folyosuna uygun aseton sıvısı dökün.Güçlü ve dayanıklı (2-3 hafta uzun ömürlü).Tırnak sanat severler ve tırnak teknisyeni için en iyi DIY ürünü.Kolay uygulanır, daha az dosyalama ve özel aletler gerektirir, tırnak salonu veya ev için uygundur use.Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, toksik olmayan, çevre dostu, profesyonel ve kişisel kullanım için mükemmel.Zarif paketi, eşi için mükemmel bir hediye, kız arkadaşı, kadın arkadaşlar ve böylece. Üst kat dosyalamak için bir tırnak törpüsü kullanın.Tırnaklarınızı korumak için daha fazla vitamin eklendi ve daha doğal, güçlü ve dayanıklı görünüyor (2-3 hafta uzun ömürlü).

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar