• Taze
Brrnoo Düz Kafa Pimleri, 50 adet Paslanmaz Çelik Düz Kafa Pimleri DIY Craft Boncuk Takı Kolye Yapımı Parçaları Aksesuar (20mm)

Brrnoo Düz Kafa Pimleri, 50 adet Paslanmaz Çelik Düz Kafa Pimleri DIY Craft Boncuk Takı Kolye Yapımı Parçaları Aksesuar (20mm)

₺ 15.98

50 Adet : 50 adet 20/25/30/35/40/45 mm (Orta büyüklükteki) kuşgözü iğnelerinden oluşan geniş bir set elde edersiniz.Pakete, farklı gereksinimlerinizi karşılayan ve kullanımı kolay toplam 50 Düz Kafa Pimi dahildir.Yüksek Kaliteli Malzemeler : Paslanmaz çelik malzeme, parlak, güvenli ve toksik olmayan malzeme nedeniyle solması ve oksidasyonu kolay değildir, cildinizi hasardan korur.Kullanımı : İhtiyaçlarınız için 6 farklı boyutta, benzersiz takı aksesuarları oluşturmak için istediğiniz gibi karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.Kırılması veya zarar görmesi kolay olmayan kolyelere veya bileziklere küçük kolyeler takmak için de kullanılabilir.Kullanımı kolay : Küçük kolyeleri kolyeler veya bilezikler, cep telefonu takıları, çantalar, cüzdanlar ve daha fazlasıyla bağlamak için de kullanılabilir, kırılması veya hasar görmesi kolay değildir.Ayrı asılı halka, asılı dekorasyonun takılmasını kolaylaştırır ve kurulumu kolaydır.Istikrarlı ve Güçlü : takı yapmak için kullanılan, ev geliştirme aksesuarları, vb.Altın rengi ve pürüzsüz görünüm, dayanıklı.Özellik : 1. Kaliteli paslanmaz çelik malzeme, solması ve oksidasyonu kolay değil, parlak, güvenli ve toksik olmayan malzeme, cildinizi hasardan korur. 2. Takı yapımı için uygun, DIY aksesuarları, vb.Altın rengi ve pürüzsüz görünüm, kullanımda dayanıklı. 3. Küçük kolyeleri kolyelere veya bileziklere bağlamak için de kullanılabilir, kırılması veya hasar görmesi kolay değildir. 4. İhtiyaçlarınızı karşılamak için 6 farklı boyut dahil olmak üzere, benzersiz mücevher aksesuarları oluşturmak için istediğiniz gibi karıştırabilirsiniz. 5. Paketin toplam 50 adet düz kafa pimi dahil, farklı taleplerinizi karşılar ve kullanımı kolaydır.Şartname : Öğe Türü : Düz Kafa Pimleri Malzeme : Paslanmaz Çelik Kullanımı : Yapımı boncuk kolye, DIY aksesuarları Renk : Altın Paket Listesi : 50 x Düz Kafa Pimleri.

Detaylı özellikler

Item Type:
Flat Head Pins
Material:
Stainless Steel 
Use:
Made beads pendant, DIY accessories
Color:
Gold
Package List:
50 x Flat Head Pins :

Birindeki katılımlar