• Taze
3dRose Danita Delimont-Kilise-Alaska, Kenai Yarımadası. Ninilchik'teki Rus Ortodoks kilisesi. - Müze Sınıfı Tuval Sargısı (cw_229503_1)

3dRose Danita Delimont-Kilise-Alaska, Kenai Yarımadası. Ninilchik'teki Rus Ortodoks kilisesi. - Müze Sınıfı Tuval Sargısı (cw_229503_1)

₺ 0.00

Yüksek kaliteli 16-inç x 20-inç x 1.2-inç prim tuval galeri wrap baskı.Donanım dahildir.Sıkı bir örgü malzemesine ve olağanüstü müze sınıfı kaplamaya sahip fotoğraf kalitesi tuvali 370gsm.Sektördeki en iyilere rakip arşiv özelliklerine sahip popüler yarı parlak bir tuval üzerine basılmıştır.Ahşap bir çerçeve üzerine profesyonel olarak gerilmiş tuval, görüntü kenarlara sarılır.Herhangi bir tatil veya fırsat için mükemmel bir hediye, solmayan, canlı, bir ömür boyu sürecek.Alaska, Kenai Yarımadası.Rus Ortodoks Kilisesi Ninilchik.Museum Grade Canvas Wrap, görsel olarak çarpıcı renk üretimi ve uzun ömürlü arşiv özellikleri ile baskı dünyasını fırtınaya sürüklüyor.Tutarlılığı ile endüstri çapında bilinen premium tuval sargısı, ultra yüksek çözünürlüklü baskı kullanarak olağanüstü kalite sergiler.Sağlam bir 1.2 " ahşap çerçeve üzerine profesyonel olarak gerilmiş olan bu tuval sargısı ömür boyu sürecek.Tuval Sargıları, duvar sanatı koleksiyonunuza güzel bir katkı sağlar.Geleneksel fotoğraflardan ve baskılardan farklı olarak, yüksek kaliteli tuval malzememiz solmayı önleyen UVA korumalı bir kaplamaya sahiptir. 3d Rose tuval sargısı, oturma odanızda, yatak odanızda, mutfağınızda, banyonuzda veya ofisinizde kullanılabilen kişisel bir ev dekoru olarak çok uygundur.Bir ömür boyu Aziz olacak hatırlayarak bir düğün, yıldönümü, doğum günü kişiye özel anıları bir hediye olarak büyük, ya da başka bir olay değer. 3d Rose canvas wrap, eşsiz kalite sunan ABD'de gururla üretilmektedir.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar