• Taze
RZJZGZ 10 Adet Diş Ortodonti Elastik Zincir Güç Zincirler Brace Ortodontik Biriktirme Elastik Lastik Bant (4.5 M / PAKET) (Kapalı)

RZJZGZ 10 Adet Diş Ortodonti Elastik Zincir Güç Zincirler Brace Ortodontik Biriktirme Elastik Lastik Bant (4.5 M / PAKET) (Kapalı)

₺ 0.00

1.Mükemmel gerilme ve geri tepme, kolay uygulama için üstün uzama sağlar. 2.Sertlik olmadan yüksek esneklik ve esneklik, zincirin yerleştirilmesini ve çıkarılmasını kolaylaştırırken daha uzun ömürlü bir bağlantı sağlar. 3.Uygulama oluşturma renkleri renk hızlıdır ve leke tutmaz.Tutarlı bir güç sunmak. 4.Güç zinciri lateks içermez ve hipoalerjeniktir. 5.Tıbbi sınıf poliüretan sağlamak. 1.Mükemmel gerilme ve geri tepme, kolay uygulama için üstün uzama sağlar. 2.Sertlik olmadan yüksek esneklik ve esneklik, zincirin yerleştirilmesini ve çıkarılmasını kolaylaştırırken daha uzun ömürlü bir bağlantı sağlar. 3.Uygulama oluşturma renkleri renk hızlıdır ve leke tutmaz.Tutarlı bir güç sunmak. 4.Güç zinciri lateks içermez ve hipoalerjeniktir. 5.Tıbbi sınıf poliüretan sağlamak. 1.Mükemmel gerilme ve geri tepme, kolay uygulama için üstün uzama sağlar.2.Sertlik olmadan yüksek esneklik ve esneklik, zincirin yerleştirilmesini ve çıkarılmasını kolaylaştırırken daha uzun ömürlü bir tıe3 sağlar.Uygulama oluşturma renkleri renk hızlıdır ve leke tutmaz.Tutarlı bir güç sunmak4.Güç zinciri lateks içermez ve hipoalerjeniktir.5.Tıbbi sınıf poliüretan sağlamak.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar