• Taze
Emme Ampul Kantitatif Emme Topu Pipet Emme Ampul Lab, Güvenli Basınç Kantitatif Pipet Dolgu ile 3 Vanalar(Yeşil)

Emme Ampul Kantitatif Emme Topu Pipet Emme Ampul Lab, Güvenli Basınç Kantitatif Pipet Dolgu ile 3 Vanalar(Yeşil)

₺ 0.00

Doğal kauçuktan yapılmış, korozyona dayanıklı, güvenli ve kullanımı dayanıklı.Emme topu, çözeltinin pipete emilmesine yardımcı olmak için elastik kauçuk kuvveti tarafından kullanılan üç valfe sahiptir.Büyük emiş kuvveti, çatlaması kolay değildir ve sıvının çökelmesi kolay değildir.Pipetle kullanın, iyi bir laboratuvar asistanı.Endüstriyel ve mineral laboratuvarları, tarım laboratuvarları, gıda laboratuvarları, kimya laboratuvarları vb.Için uygundur.Şartname : Malzeme : Kauçuk Ağırlık : 47g / 1.7 oz Renk : Kırmızı, Yeşil (İsteğe bağlı) Boyut : 13 * 6*6cm/5.1*2.4*2.4 Paket Listesi : 1 x Kauçuk Emme Ampu Lnot : 1. Bu ürün sadece bir kerelik kullanım içindir. 2. Ürünler yağmur ve kar sızıntısından kaçınmalı, temiz tutulmalı, asit, alkali, yağ, organik çözücü ve diğer maddelerle teması yasaklamalı ve ısı kaynağından 1,5 metre uzakta olmalıdır. 3. Bu ürün kuru ve havalandırmalı bir depoda saklanmalıdır, sıcaklık 0-35, bağıl nem %80'den fazla değildir ve zemin 0.2 cm daha yüksektir. 4. Bu ürünün geçerlilik süresi yukarıdaki koşullara göre beş yıl olacaktır.

Detaylı özellikler

Material:
Rubber
Weight:
47g/1.7oz
Color:
Red, Green (Optional)
Size:
13*6*6cm/5.1*2.4*2.4inch
Package List:
1 x Rubber Suction Bulb :
1. This product is only one-time use.  :
2. Products should avoid rain and snow leaching, should be kept clean, prohibit the contact with acid, alkali, oil, organic solvent and other substances, and distance from the heat source 1.5 meters away.  :
3. This product should be stored in a dry and ventilated warehouse, the temperature is 0-35 , relative humidity is not greater than 80%, and the ground 0.2 cm above.  :
4. The term of validity of this product shall be five years according to the above conditions.  :

Birindeki katılımlar