• Taze
A5 2021-2022 Aylık ve Haftalık Planlayıcı Dolum-Beyaz. Tarihli Aylık ve Haftalık Düzen. Uluslararası Resmi Tatiller Dahildir.

A5 2021-2022 Aylık ve Haftalık Planlayıcı Dolum-Beyaz. Tarihli Aylık ve Haftalık Düzen. Uluslararası Resmi Tatiller Dahildir.

₺ 30.98

ÇOKLU DÜZENLER : Bu dolum, Haziran 2021'den Haziran 2022'ye kadar sizi taşımak ve düzenli kalmanızı sağlamak için yıllık görünümün yanı sıra tarihli haftalık ve aylık spreadlere sahiptir!.KALİTELİ kağıt : 158 planlayıcı sayfası, planlayıcınızın temiz görünmesini sağlamak ve planlarınızın sayfadan çıkmasını sağlamak için 100 GSM beyaz kağıttan yapılmıştır.TATİLLER DAHİL : TÜM uluslararası resmi tatiller de dahil olmak üzere, bu planlayıcı tüm geçmişlerden herkes için mükemmeldir ve dünyadaki tüm önemli günleri tanımayı amaçlamaktadır.MÜKEMMEL ÇİFT : İster eski bir planlayıcı tutucuyu dolduruyor olun, ister sadece daha fazla sayfaya ihtiyaç duyan meşgul bir kişi olun, bu dolum sizi kaplayacak ve tüm kikki'ye sorunsuz bir şekilde sığacaktır.K A5 Planlamacıları.GÜÇLENDİRİCİ VE İŞLEVSEL : Bu çarpıcı İsveç tasarımı sadece yıl boyunca stressiz ve düzenli kalmanıza yardımcı olmayı değil, aynı zamanda her gün sonuna kadar yaşamanız için size ilham vermeyi ve güçlendirmeyi amaçlıyor!.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar