• Taze
Hassas Tornavida seti hassas Bit, UrbanX 122 adet Manyetik Dıy Sürücü Elektronik Tamir Aracı Kiti Motorola Moto E (2020)

Hassas Tornavida seti hassas Bit, UrbanX 122 adet Manyetik Dıy Sürücü Elektronik Tamir Aracı Kiti Motorola Moto E (2020)

₺ 39.90

Dizüstü bilgisayarlar, i Phone'lar, tabletler, saatler, gözlükler, dijital kameralar, PS4, Nintendo vb.122 adet hassas manyetik tornavida seti ile ilgili herhangi bir sorun varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 【Manyetik vida bellek matı ile】 onarım aracı kiti, vidaların sökülmesi ve montajı için uygun ve verimli bir manyetik vida bellek matı ile birlikte gelir way. 122 in 1 PERCİSİON TORNAVİDA seti Bu ince mekanik tornavida seti, anti-statik ve dayanıklı olan üstün crv'den yapılmıştır. 1 Hassas tornavida seti 7.MANYETİK VİDA SAKLAMA Cihazı sökerken veya yeniden monte ederken vidaların kaybolması konusunda endişelenmeyin, böylece verimli çalışabilirsiniz.Set 7 1 122 içinde Tornavida bulunmalıdır hassas tornavida seti herhangi bir cep telefonu ya da diğer elektronik teknisyeni için sahip olması gereken ve genellikle ortak onarım sırasında tüm elektronik aletleri, televizyonlar, klimalar, fanlar, buzdolabı, arabalar, vb. Tornavida kafası, kaliteli ve rahat kullanım garantisi ile manyetiktir.Sorununuzu 24 saat içinde çözeceğiz.GÜÇLÜ MANYETİK tasarım Tornavidalar alet takımı, mikro vidaların kolay yerleştirilmesi için manyetik bit ile donatılmıştır, bu da tornavida manyetik bitlerinin kullanımını çok daha kolay hale getirir, kaybolmasını veya düşmesini önler.

Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar