• Taze
Gökkuşağı Amber Pamuk İpliği 45g İğne Keçe Pembe Eti Cilt Tonları Keçe Yün Fitil 3D Projeleri için Yün Elyaf (Renk: 45g)

Gökkuşağı Amber Pamuk İpliği 45g İğne Keçe Pembe Eti Cilt Tonları Keçe Yün Fitil 3D Projeleri için Yün Elyaf (Renk: 45g)

₺ 144.80

Için Dekorasyon olarak da kullanılabilir.Islak keçeleme ve eğirme için uygundur. aile ve arkadaşlar ile yap , DİY eğlencenin tadını çıkarın, ya da iyi bir hediye olarak alabilirsiniz.aşırı süper dokuma ve kol dokuma için uygun olan bu lüks ev yapımı eşyaları sonsuza dek saklayabilirsiniz.Her seferinde güzel yumuşak ürünler üretmekten gerçekten mutluluk duyar. 【 servis garantisi】 Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-posta gönderin.Şartname : Yepyeni Malzeme : Yün Renk : pembe tabaka yüne doğal kalın bir his verir, ancak bu nedenle 3 D projeler için mükemmeldir. 【DIY tasarım】 Kalın örme pamuklu gazlı bez şeritleri, tıknaz örme battaniyeleri, evcil hayvan yuvalarını, halıları, bel pedlerini ve diğer eşyaları dokuma için kullanılabilir.Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve 24 saat içinde size destek olacağız.yumuşak doku ve samimi kumaş nazikçe sizin için umurunda skin.Örgü, Tığ İşi, Nakış ve Masa Örtüleri, Masa Paspasları, Perdeler ve Yastıklar vb.

Detaylı özellikler

Brand new :
Material:
wool
Color:
pink
sheep giving the wool a natural thick feel yet It therefore lends itself perfectly for 3D projects. :
Suitable for wet felting and spinning. :
Fluffy and soft. :
Perfect fibre for all felting and crafts. :
Package included:
45g x Wool :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :

Birindeki katılımlar